خرید آنلاین بلیط هواپیما

رزرو پرواز خارجی و خرید بلیط چارتر

رزرو هتل در سرتاسر دنیا

هواپیمایی پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس ایرلاین

Pegasus Airlines

 

هواپیمایی پگاسوس متعلق به کشور ترکیه بوده و دفتر مرکزی آن در استانبول می باشد و جزو ایرلانهای ارزان قیمت Low Cost به حساب می آید. هواپیمایی پگاسوس در ایران همه روزه از فرودگاه امام خمینی به استانبول پرواز دارد و به لحاظ بلیط های ارزان قیمت جزو شرکتهای هواپیمایی محبوب در بین مسافران اروپایی می باشد.

Pegasus Airlines

ICAO: PGT

IATA: PC

Callsign: SUNTURK

Country: Turkey

Website: http://www.flypgs.com

 

برای خرید بلیط پگاسوس اینجا کلیک کنید

و یا با ما تماس بگیرید

02147620660

هواپیمایی پگاسوس ( هواپیمایی  پگاسوز ) به کمک حذف هزینه کترینگ و بار از نرخ پرواز توانسته است هزینه پروازهای خود را به طرز چشمگیری کاهش دهد.

 

 

چرا باید هواپیمایی پگاسوس را ترجیح بدهیم ؟

  • هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES) با بیش از 20 سال فعالیت جزو یکی از بزرگترین ایرلاینهای خصوصی در نیا می باشد.
  • هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES) یکی از برترین ایرلاینها در زمینه کیفیت و امنیت پرواز بوده و ار برترین تکنولوژی های روز دنیا جهت تعمیر و نگهرداری برخوردار است.
  • هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES) توجه ویژه نسبت به سیاست های قیمت گزاری و جلب رضایت مشتری دارد که باعث افزایش چشمگیری در بین مسافرین داشته است.
  • هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES)  با پیشرف چشمگیر خود سعی رد برطرف کردن نیازهای مشتریان خود داشته و هم اکنون به بیش از 70 مسیر در 30 کشور جهان دست یافته است. هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES) عضو یاتا IATA می باشد.
  • هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES) دارای گواهی نامه های ISO 9001 – ISO 14001 – OHSAS 18001 می باشد.
  • هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINES) تنها به دنبال این هدف آرمانی می باشد که سفر کردن آسان ، امن و ارزان باشد.  

 

 

 

 

بلیط هواپیمایی پگاسوس

 

پروازهای هواپیمایی پگاسوس به چند دسته تقسیم می شوند.

پرواز های پایه BASIC هواپیمایی پگاسوس که فقط شامل صندلی و بار دستی می شوند.

 پروازهای معمولی ESSENTIALS هواپیمایی پگاسوس که شامل صندلی به همراه یک بار دستی و یک بسته بار می شوند.

پروازهای برتر ADVANTAGE هواپیمایی پگاسوس که شامل صندلی یک بار دستی و یک بسته بار و کترینگ رایگان می باشند.

پرواز اضافی EXTRAS هواپیمایی پگاسوس که شامل صندلی یک بار دستی و یک بسته بار به همراه کترینگ رایگان و امکان تغییر تاریخ و کنسلی می باشد.

 

هواپیمایی پگاسوس می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که به دنبال پروازی ارزان برای مسیرهای داخلی ترکیه باشند. بیشترین پروازهای داخلی ترکیه هواپیمایی پگاسوس در مسیرهای استانبول - آنتالیا - ازمیر - آنکارا و وان صورت می گیرد.

البته هواپیمایی پگاسوس طرافداران زادی در مسیرهای اروپایی دارند بلیط های ارزان پگاسوس همیشه مسافرین را سوپرایز میکند. هواپیمایی پگاسوس در ایران هم خوش درخشید پروازهای ارزان قیمت اروپایی و همچنینی پروازهای منظم روزانه از جمله نقات قوت هواپیمایی پگاسوس در ایران میباشد

هواپیمایی پگاسوس در حال حاظر 7 پرواز هفتگی منظم و به صورت یک پرواز در روز از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه سبیحا استانبول را بر عهدا دارد. نکته قابل توجه مسافرینی که قصد استفاده از بلیط پگاسوس را دارند این است که هواپیمایی پگاسوس جزو پروازهای ارزان قیمت  Low Cost  می باشد از این روز در زمان خرید بلیط پگاسوس نهایت دقت را به عمل بیاورد چون پروازهای پگاسوس اغلب قابلیت کنسلی و تغییر تاریخ ندارد به جز برخی از کلاس های پروازی که قبلا به آنها اشاره شد همچنین در حالت عادی و بلیط های ارزان قیمت پگاسوس خبری از کترینگ نیست و بسته های بار در پروازهای بین المللی 20 کیلو گرم و پروازهای داخلی ترکیه 15 کیلوگرم می باشد و در پروازهای اقتصادی این شرکت هواپیمایی اصلا خبری از بار نیست و شما فقط اجازه دارید یک بار دست 8 کیلویی با خود به داخل پرواز حمل کنید.

اما نگران نباشید در صورتی که شما در انتخاب خود اشتباه کردید و یا در زمان پرواز متوجه شدید کمی اضافه با دارید و یا حس کردید در پرواز نیاز به پذیرایی دارید می توانید همان لحظه به صورت نقدی هزینه آن را پرداخت نمایید.

 

 

 

سایت رزرواسیون آنلاین سفردون افتخار دارد اعلام نماید که کلیه پروازهای هواپیمایی پگاسوس در سایت سفردون قابل رزرو و صدور می باشد کافیست با مراجعه به بخش خرید پروازهای خارجی و با وارد نمودن مبدا و مقصد خود ، پرواز مورد نظر را از لیست پروازها انتخاب و با و کارت شتاب نسبت به خرید بلیط خود اقدام نمایید.

فقط فراموش نکنید قبل از خرید با مطالعه قوانین پرواز پگاسوس از شرایط بار و کنسلی و تغییر تاریخ پرواز انتخابی مطلع شوید.

 

 

خرید بلیط هواپیما

 

برای خرید بلیط پگاسوس اینجا کلیک کنید

همچنین در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان سایت سفردون تماس بگیرید

02147620660

 

 

موارد مرتبط

1 نظر
نوشتن نظر

  • من با پگاسوس سفر کردم پروازهای ارزونی داره مخصوصا واسه ما دانشجو ها